راهنمای سفر به سورنتو

راهنمای سفر به سورنتو | لاله گشت پارسه | 02146138148

سورنتو (Sorrento) یک شهر کوچک در بخش جنوب غربی ایتالیا است که از ویژگی‌های آن می‌توان به تپه‌های زیبا، دره‌های عمیق و کوه‌های دوست‌داشتنی اشاره کرد. در اطراف این شهر کوچک ساحلی یک روستا وجود دارد که در هتل‌های آن می‌توانید اقامت کنید و یا یک کمپ بزنید. البته امکان کار کردن در مزرعه‌های محلی نیز وجود دارد. سورنتو یک منطقه عالی در ایتالیا به شمار می‌رود که در واقع در مسیر ساحل Amalfi واقع شده است و افراد بسیار زیادی دوست دارند که در این منطقه رانندگی کنند و از مناظر ساحل و دریا لذت ببرند. اگر وقت کافی دارید، بهتر است چندین روز در سورنتو بمانید و از بخش‌های مختلف آن بازدید کنید.

راهنمای سفر به سورنتوهزینه اسکان

شهر سورنتو در ایتالیا برای هر شب اسکان در سورنتو در خوابگاه‌ها می‌بایست ۲۰ تا ۳۰ یورو پرداخت کرد و اجاره کردن یک اتاق خصوصی با حمام عمومی نیز هزینه‌ای در حدود ۵۰ یورو برای گردشگران خواهد داشت. البته این هزینه در فصل‌هایی که گردشگران زیادی به این منطقه سفر می‌کنند، افزایش می‌یابد.

هزینه هتل

به صورت میانگین هزینه هتل‌های اقتصادی در سورنتو برای هر شب ۷۰ یورو است که این مقدار در هتل‌هایی که در مرکز شهر قرار دارند به ۸۵ تا ۱۰۰ یورو  می‌رسد.

میانگین هزینه خوراکی

در سورنتو اگر بخواهید که یک پیتزای ساده میل کنید، برایتان هزینه‌ای در حدود ۹ یورو خواهد داشت. برای خوردن دو وعده غذایی در این شهر به همراه یک بطری آب معدنی و قهوه نیز باید ۲۳ یورو  بپردازید. اما اگر می‌خواهید سفری اقتصادی‌تر داشته باشید، می‌توانید غذاهایتان را خودتان تهیه کنید و در این صورت هزینه هر هفته اقامت در این شهربرای غذا حدود ۴۵ یورو  خواهد بود. در سورنتو راه‌های زیادی وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌‌توانید غذاهای ارزان بخورید. پس تا زمانی که در این شهر هستید، سعی کنید در هزینه خوراک خود صرفه‌جویی کنید.

هزینه حمل و نقل

برای تمام شهر‌هایی که در طول خط ساحلی Amalfi، سورنتو و سالرنو (Salerno) قرار دارند، اتوبوس‌هایی در نظر گرفته شده است که می‌توانند گردشگران را به تمام شهر‌های این منطقه منتقل کنند و در مقابل بهای بسیار کمی را نیز از آن‌ها دریافت می‌کنند. این هزینه براساس نوع بلیط بین ۱.۴۰ تا ۱۵ یورو  خواهد بود. البته قبل از سوار شدن به اتوبوس، حتما بلیط موردنظر خود را از فروشگاه‌های مختلف این منطقه تهیه کنید.

راهنمای سفر به سورنتوبازدید از کاپری (Capri)

کاپری در ایتالیا کاپری جزیره‌ای زیبا در ایتالیا است که فاصله کمی با شهر سورنتو دارد. در کاپری گردشگران می‌توانند به گردش در سواحل زیبا بپردازند و غذاهای دریایی عالی میل کنند. روستاهای کوچک و مسیر‌های پیاده‌روی باعث می‌شوند که خاطره بسیار خوبی از این شهر داشته باشید. این جزیره یک غار دریایی دارد که رنگ آب آن همانند نئون آبی رنگ است. البته بهتر است که یک شب در این جزیره بمانید، زیرا حال و هوای شب‌های این جزیره نیز بسیار عالی است.

بازدید از جزیره ایسچا (Ischia)

شهر Ischia در ایتالیا جزیره Ischia نیز همانند جزیره کاپری زیباست و در مقابل، گردشگران کمتری نسبت به کاپری در آن وجود دارند. هزینه‌ها در این جزیره پایین‌تر است و البته غار دریایی نیز در آن وجود ندارد. به دلیل افراد کمی که نسبت به کاپری در این جزیره حضور دارند، بازدید از Ischia به نظر زیباتر و منطقی‌تر می‌رسد.

راهنمای سفر به سورنتوبازدید از کلیسای جامع

کلیسای سورنتو کلیسای جامع سورنتو که ظاهری زیبا دارد، یکی از جاذبه‌های دوست‌داشتنی این شهر است. این کلیسا در خیابان اصلی سورنتو با نام Corse Italia واقع شده و در واقع همان جایی است که تورکواتو تاسو (Torquato Tasso) در آن غسل تعمید شده است. زمان ساخت کلیسای جامع سورنتو نیز به اوایل قرن پانزدهم باز می‌گردد. این بنا از زمان ساخت تاکنون چندین بار ترمیم شده است و شاهد برخی نقاشی‌های مختلف نیز در آن هستیم.

برای راهنمای سفر به سورنتو می توانید

از کمک و تجربه های آژانس لاله گشت پارسه بهره مند شوید

راه های ارتباطی با ما :

تلگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

اینستاگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با لاله گشت پارسه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.