بهترین زمان سفر به ایتالیا

بهترین زمان سفر به ایتالیا | لاله گشت پارسه | 02146138148

بهترین زمان سفر به ایتالیا ، از آوریل تا ژوئن و اواسط سپتامبر تا اکتبر است.

در این فاصله‌ی زمانی دمای هوا مطبوع و زندگی روستایی پر رونق است و کشور زیاد شلوغ نیست.

بهترین زمان سفر به ایتالیابرج پیزا

اگر شما در این ماه به ایتالیا سفر کنید، برخی از مناطق شهری در‌بست در اختیار شما خواهند بود و شهر‌هایی نظیر تورین و میلان تقریبا خالی هستند و مثل شهر ارواح به نظر می‌رسند و هتل‌های آن‌جا و شهر‌هایی مثل فلورانس و رم، تخفیف‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهند. فقط این را به یاد داشته باشید که رستوران‌های شیک و شبانه کل این ماه را معمولا تعطیل هستند.

بهترین زمان سفر به ایتالیاسواحل ایتالیا

از اواخر اکتبر تا روز عید پاک بسیاری از جاذبه‌های گردشگری ساعات کوتاه‌تری را در زمستان به سرویس دهی اختصاص می‌دهند و بعضی از هتل‌ها و رستوران‌ها به منظور بازسازی و تغییر دکوراسیون بسته هستند. بسیاری از رستوران‌های خانوادگی معمولا یک یا دو هفته بین نوامبر و فوریه به تعطیلات می‌روند و سواحل و چشمه‌های آب‌گرم به شهر ارواح تبدیل می‌شوند.

بهترین زمان سفر به ایتالیاآب و هوا

سراسر ایتالیا در تابستان گرم است. گرما در مناطق جنوبی و شهر‌هایی که در دشت‌های نواحی ونتو واقع هستند، شدید‌تر است و اگر در طول جولای و آگوست در ناحیه‌ی توسکانی باشید، از شدت گرما احساس خفگی خواهید کرد. دمای همه‌ی مناطق معمولا در می به بالاترین حد خود می‌رسد و اغلب این شرایط تا اکتبر ادامه می‌یابد.

زمستان‌، در مناطق شمالی ایتالیا سرد و با برف و باران همراه است. همچنین در کوه‌های منتهی به میلان، تورین و ونیز باد‌های تندی می‌وزند. در رم و مناطق جنوبی هوا نسبتا گرم‌تر است و در زمستان میانگین دما در این مناطق به ۱۰ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

راه های ارتباطی با ما :

تلگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

اینستاگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با لاله گشت پارسه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.