دلایل شهرت اسپانیا

دلایل شهرت اسپانیا | لاله گشت پارسه | 02146138148

یکی از دلایل شهرت اسپانیا غذاهای فوق العاده اش است که گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند

اسپانیا مظهر نبوغ آشپزی در جهان است غذا فقط یک هنر نیست بله نشانه ای از فرهنگ مردم اسپانیا میباشد

 

رستوران آسادور اتخیباری

آسادور اتخیباری یک رستوران خوب است که هرچیزی در این رستوران با دود و آتش درست می شود. سرآشپز ویکتور آرگویزنیز تمام رستوران خود را در اطراف کوره مستقر کرده است. هر ظرفی که در رستوران های این کشور بیرون بیاید حتما دود و آتش به آن خورده است. سرآشپز آرگویزنیر به خاطر ارائه غذا های خانگی در این رستوران بسیار معروف است.

 

رستوران معروف آرزاک در سن سباستین

رستوران معروف آرزاک در سن سباستینبا گرفتن 3 ستاره، رستوران آرزاک رتبه 7 بهترین رستوران در جهان را دارد. توسط دونفر یعنی پدر و دختر خوان ماری آرزاک و النا آرزاک اسپینا اداره می شود. آن ها غذاهای مدرن مانند تخم مرغ قرمز با فلفل دلمه ای و گوشت ترد درست می کند که در این رستوران معروف می باشد.

 

رستوران معروف آذروماندی

سرآشپز آذروماندی ، که از 15 سالگی به طور حرفه ای آشپزی می کند ، با ظروف و پخت تخم مرغ و نودل های ساخته شده از ماهی مرکب ، لذت می برد. نه تنها این رستوران رتبه ی 19 در لیست 50 تایی بهترین رستوران های دنیا را دارد بلکه از فناوری زمین گرمایی برای گرم کردن و خنک کردن محیط اطراف خود استفاده می کند وزباله های خود را نیز بازیافت می کند و از بارندگی نهایت استفاده را می برد و آب آن را ذخیره می کند.

 

رستوران معروف کویک دوکوستا

کویک دوکوستا غذاهای بامزه و لذیذ خود را گاهی اوقات با بیش از 30 ظرف نیز تزیین می کند وباید بدانید که به این رستوران سه ستاره داده شده و رتبه ی 39 از لیست 50 رستوران های برتر دنیا را از آن خود کرده است. این رستوران اسپانیایی از تنوع غذایی زیادی برخوردار است و همیشه از برگ توتون و توورو در غذاهایش استفاده می کند و غذاهایی مانند شکم ماهی تن به سبک ساشیمی می پزند که بر روی دلمه دودی ، کاراملیزه شده و با گیاهان خوشمزه و حلقه های پیاز آماده می کنند.

 

کافه ایرونا در ناوارا

کافه ایرونا در ناوارابه گفته کونده ناست تراولر، ناوارا، منطقه ای است که میزبان اجرای پاپلونا در اجرای گاوها بوده که به عنوان یک مکان عالی غذایی تبدیل می شود. ارنست همینگویو عاشق این کافه در قرن نوزدهم بود، جایی که او شروع کرد به نوشتن چندین داستان مثل یک وداع با اسلحه ، یک جشن متحرک در این کافه و میان دیگران بود.

 

رستوران معروف ال سلر دوکان روکا در ژیرونا

ال سلر دوکان روکا که توسط سه برادر اداره می شود، رتبه 1 را در لیست بهترین رستوران های جهان در سال 2015 بدست آورد. منوی این رستوران بسیار خلاقانه طراحی شده است و غذاهایی مانند شن میگو شاه و سنگهای جوهر را در بین گنجینه های غذایی خود قرار داده اند. نقش برادران در این رستوران به این شکل است – جوآن روکا (سرآشپز) ، جوردی روکا (سرآشپز شیرینی) و ژوزف روکا ( شرابدار ) همچنین سه ستاره به این رستوران اختصاص یافته است.

 

رستوران معروف آکیلار در سن سباستین

این مکان محلی کوهستانی که یکی از بهترین رستوران های سن سباستین است، از منظره ای نفس گیر از خلیج بیسکای برخوردار است. سرآشپز پدرو سوبیاجنا، که سه ستاره را برای این رستوران کسب کرده اند، پیشنهاد می کند یکی از سه منوی مزه دار و خوشمزه ی خود را (175 یورو برای هر نفر) برای بهترین تجربه غذایی خود انتخاب کنید.

 

دلایل شهرت اسپانیا | لاله گشت پارسه

 

رستوران معروف کان ماجو در بارسلونا

اگر از علاقه مندان به غذاهای دریایی بزرگ هستید، این مکان برای شما درست شده است. روزانه فقط تازه ترین و عجیب ترین غذاهای دریایی ساحل کاتالونیا در این رستوران می پزند که شامل : صدف گالیسی و خیار دریایی و بسیاری از انواع غذاهای دریایی می باشد. غذای پیشنهادی شامل پائلا و یک غذای سنتی دریایی به نام زارزیلیئو است.

 

رستوران سنت پائو در بارسلونا

رستوران سه ستاره سنت پائو که سرآشپز آن کامه روسکا واقع در سواحل کاتالونیا است. منوهای مزه دار چاشنی و وعده هایی مانند خوک کباب پخته شده متوسط ​​و نبات ماکارونی را با سبزیجات ، رازیانه و ریحان در یک سس سیتریک سرو می کنند.

 

رستوران تابیرنا دل آلباردیرو در سیویل

رستوران تابیرنا دل آلباردیرو در سیویلبه راحتی می توان گفت که غذاها و چشم اندازها در رستوران های هتل تابرنا دل آلاباماردیرو یکی از بهترین رستوران های در شهر سیویل اسپانیا می باشد.

هتل عجیب و غریب اما چهار ستاره در واقع یک عمارت قرن نوزدهم است که صحنه را برای یک غذای فراموش نشدنی توسط سرآشپز خوان مارکووس تنظیم می کند. موضوع اصلی در رستوران لوکس بودن آن است که غذا های آن از سینه اردک گرفته تا تارتین هلو و تاندون گوشت گاو با گس فوی و سس ترافل از خوشمزه های این رستوران هستند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 

راه های ارتباطی با ما :

تلگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

اینستاگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با لاله گشت پارسه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید