زیباترین دریاچه های ایتالیا

زیباترین دریاچه های ایتالیا | لاله گشت پارسه | 02146138148

از کشور ایتالیا معمولا به عنوان کشوری با میراث تاریخی و هنری غنی یاد می‌ شود. اما این کشور طبیعت زیبا و بکری هم دارد؛ از کوهستان و سواحل شنی گرفته تا شهرهای باستانی و جزایر گردشگری براساس آمار یونسکو بیش از نیمی از میراث فرهنگی ثبت شده جهان در ایتالیا است که بسیار شناخته‌ شده و مشهور هستند. در ادامه با 6 تا از زیباترین دریاچه های ایتالیا آشنا خواهید شد.

زیباترین دریاچه های ایتالیا۶ دریاچه پراگز

دریاچه یخی پراگز (Prags) در جنوب تیرول (Tyrol) یکی از زیباترین مناطق طبیعی ایتالیا است که توسط رشته‌کوه‌های دولومیت (Dolomites) احاطه شده است. این دریاچه در فصل تابستان فضایی عاشقانه و دنج برای گردشگران خواهد بود.

مسیرهای پیاده‌روی مختلفی در اطراف این دریاچه وجود دارد. به علاوه گردشگران می‌توانند در رشته‌کوه‌های دولومیت کوه‌نوردی کنند. همچنین می‌توانند از قایق‌های متعددی که در این دریاچه وجود دارند برای کشف بیشتر این طبیعت زیبا استفاده کنند.

۵ دریاچه کومو

دریاچه کومو (Como) منطقه عظیمی به وسعت ۱۴۶ کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است و به دلیل امکانات تفریحی خود یکی از مشهورترین دریاچه‌ها در دنیا است. در این مقصد گردشگری محبوب، فعالیت‌های مهیج زیادی برای انجام دادن وجود دارد؛ ازجمله قایق‌سواری، موج‌سواری و کایت‌سواری.

۴ دریاچه ماگیور

دریاچه ماگیور (Maggiore) دومین دریاچه طولانی در ایتالیا است که در جنوب آلپ در لومباردی (Lombardy) و در مجاورت کشور سوئیس واقع شده است.

در فصل تابستان جشنواره ووداستاک (Woodstock) که جشنی موسیقیایی در فضای باز است، در ساحل این دریاچه برگزار می‌شود. در تمام طول سال امکان انجام کارهای مهیج متنوعی در فضای باز در این مکان زیبا وجود دارد؛ چراکه در میانه مدیترانه قرار گرفته است و آب‌وهوای معتدلی دارد.

زیباترین دریاچه های ایتالیا۳ دریاچه لوگانو

دریاچه لوگانو (Lugano) دریاچه‌ی یخی فریبنده‌ای است که در مرز ایتالیا و سوئیس واقع شده است. کوه پوشیده از درخت «سان جیورجیو» (San Giorgio) که نام آن در فهرست میراث جهانی یونسکو هم به چشم می‌خورد، مشرف به این دریاچه‌ی زیباست.

شهر لوگانو بزرگترین شهری است که در ساحل این دریاچه به چشم می‌خورد و تمام امکانات لازم برای تعطیلاتی عالی را در خود جای داده است. گردشگران می‌توانند از فعالیت‌های متنوع این منطقه مثل کوه‌نوردی و قایق سواری لذت ببرند.

۲ دریاچه میسورینا

دریاچه میسورینا (Misurina) در ارتفاع ۱۷۵۴ متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است و آب آن بسیار شفاف و تمیز است. هوای آن نیز بسیار تمیز و روح‌بخش است؛ به طوری که یک مرکز پزشکی برای بیماران مبتلا به آسم در این مکان تاسیس شده است.

هتل بزرگ میسورینا هم محل اقامتی خوب با امکاناتی در سطح بالا برای گردشگران فراهم کرده است. با کشف فضای بکر اطراف این دریاچه می‌توان به پناه‌گاهی دنج و آرام دست یافت.

زیباترین دریاچه های ایتالیا۱ دریاچه گاردا

دریاچه گاردا (Garda) بزرگترین دریاچه ایتالیا محسوب می‌شود. این دریاچه زیبا که در شمال ایتالیا در ناحیه آلپ واقع شده و همچون جواهری در آلپ است، توسط یخچال‌های طبیعی شکل گرفته است و شهرهای محبوبی مثل ورونا (Verone)، ونیز (Venice) و میلان (Milan) آن را احاطه کرده‌اند.

راه های ارتباطی با ما :

تلگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

اینستاگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با لاله گشت پارسه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.