بهترین زمان سفر به وین

بهترین زمان سفر به وین | لاله گشت پارسه | 02146138148 

تاریخ در قلب وین، چه در بخش ادبیات و چه در معماری آن، نهفته است. خیابان‌های باریک بخش داخلی شهر (Innere Stadt)، مانند مار از میان ساختمان‌های باستانی و آنتیک، عبور می‌کنند و فضایی مسحورکننده برای شما فراهم می‌کند که هر آن، انتظار دارید یک شهروند وینی، مانند آهنگساز مشهور، ولفگانگ آمادئوس موتسارت و یا روانشناس معروف، زیگموند فروید، از یک راهروی سنگفرش شده بیرون بیاید و به شما روز بخیر (guten tag) بگوید.

اما چیزی بیشتر از موسیقی و قصرهای پادشاهی در این شهر، وجود دارد. وین، همچنین مکانی عالی برای خرج کردن کمی پول در کتاب فروشی‌های مستقل که در رقابت شدید با مغازه‌های طراحان معروف مد لباس زنانه، هستند، است. در ادامه شما را با بهترین زمان سفر به وین آشنا خواهیم کرد.

بهترین زمان سفر به وینبهترین زمان سفر به وین بر اساس آب و هوا

بهترین زمان سفر به وین، ماه‌های آوریل تا می (۱۲ فروردین تا ۱۰ خرداد) یا سپتامبر تا اکتبر (۱۰ شهریور تا ۹ آبان) است. آب و هوای معتدل فصل بهار و پاییز، با جمعیت متعادل گردشگران، همراه است، اما هدف بیشتر گردشگران، لذت بردن از آب و هوای گرم و آفتابی ماه‌های فصل تابستان است.

بین ماه‌های ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور)، شهر پر از جمعیت گردشگران است و قیمت هتل‌ها سر به فلک می‌گذارد. ماه دسامبر (۱۰ آذر تا ۱۰ دی)، نیز شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد گردشگران است؛ زیرا بسیاری از اروپایی‌ها برای تجربه کریسمس به سبک وینی‌ها، به پایتخت اتریش، می‌آیند؛ البته هوای سرد، می‌تواند کمی هم بازدارنده باشد.

فصل بهار: ماه‌های آوریل تا می (۱۲ فروردین تا ۱۰ خرداد)

علی‌رغم آب و هوای نسبتا خنک (دمای میانگین در محدوده ۴٫۴ تا ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گراد است)، فصل بهار، زمانی عالی برای سفر به وین به شمار می‌آید. فصل داغ گردشگری تمام شده است؛ پس دیگر لازم نیست نگران صف‌های طولانی جاذبه‌های گردشگری برتر وین یا قیمت‌های گزاف هتل‌ها باشید.

بهترین زمان سفر به وینفصل تابستان: ماه‌های ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور)

فصل تابستان، با توجه به آب و هوای گرم و بسیاری از رویدادهای جالب و جذاب، فصل داغ گردشگری و محبوب‌ترین زمان سفر به وین است. دمای ۲۱٫۱ درجه سانتی‌گرادی، جوی خارق‌العاده برای گشت و گذار در شهر فراهم می‌کند. اگرچه شما تنها کسی نیستید که برای لذت بردن از نور آفتاب، در این زمان از سال به وین می‌آیید. قیمت هتل‌ها در این فصل داغ گردشگری، بسیار بالا و بیشتر هتل‌ها پر از گردشگران هستند.

فصل پاییز: ماه‌های سپتامبر تا اکتبر (۱۰ شهریور تا ۹ آبان)

اگر به دنبال رویه‌رو نشدن با جمعیت زیاد گردشگران و همچنین یخبندان هستید، فصل پاییز زمان مناسب سفر دیگر برای شما است. دمای میانگین فصل پاییز در محدوده ۴٫۴ تا ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گراد است؛ و تواما با پایین آمدن دما، قیمت هتل‌ها نیز پایین می‌آید؛ و شما می‌توانید مطمئن باشید که مکان اقامتی مناسبی با قیمت مقرون به صرفه پیدا خواهید کرد. جاذبه فصل پاییز وین را به هیچ وجه دست کم نگیرید و هتل خود را حداقل سه هفته زودتر رزرو کنید.

فصل زمستان: ماه‌های نوامبر تا مارس (۱۰ آبان تا ۱۱ فروردین)

فصل زمستان وین، حتی با وجود آب و هوای بسیار سرد (دمای میانگین این فصل، ۱٫۱- تا ۴٫۴ درجه سانتی‌گراد است)، شاهد موج دیگری از گردشگران است. چرا؟ زیرا این شهر واقعا می‌داند که چگونه به روح تعطیلات وارد شود. بسیاری از شهروندان اروپایی برای جشن‌های زمستانی به وین می‌آیند.

بهترین زمان سفر به وینراه های ارتباطی با ما :

تلگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

اینستاگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با لاله گشت پارسه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.