راهنمای خرید در فلورانس

راهنمای خرید در فلورانس | لاله گشت پارسه | 02146138148 

فلورانس یکی از شهرهای محبوب و توریستی ایتالیا است. این شهر، از نظر خرید هیچ کم و کاستی ندارد. هر گوشه از آن که نگاه کنید، یک بوتیک شیک، توجهتان را جلب می‌کند. بهترین برندهای ایتالیایی و بهترین برندهای بین‌المللی در این شهر نمایندگی دارند و محصولات خود را در بوتیک‌ها، فروشگاه‌ها، مراکز خرید عرضه می‌کنند. در ادامه با راهنمای خرید در فلورانس شما را آشنا خواهیم کرد.

راهنمای خرید در فلورانسمناطق و خیابان‌های خرید در فلورانس

منطقه‌ی دومو (Duomo)

مرکز شهر فلورانس، بهترین جای شهر برای علاقه‌مندان به خرید است. دو خیابان اصلی در این محله وجود دارد که بهترین و مهم‌ترین فروشگاه‌های شهر در آن قرار دارند. یکی خیابان Via Roma که نمایندگی‌های گوچی، میو میو، پینکو و استفانیل در آن قرار دارد و از میدان پیازا دومو تا میدان جمهوری ادامه دارد. در این میدان، مهم‌ترین دپارتمان استور شهر یعنی یک شعبه از Rinascente واقع شده است.

خیابان Tornabuoni

این خیابان میزبان برندهای لوکس است و هر نام بزرگ و مشهوری که در زمینه‌ی مد و فشن می‌شناسید در کنار کلیساها و کاخ‌های زیبای این خیابان قرار دارد. خیابان‌هایی که از این خیابان، منشعب می‌شوند نیز، فروشگاه‌های لوکس زیادی دارند.

منطقه‌ی ایستگاه و سن لورنزو

منطقه‌ی مشهور به ایستگاه، بیش از آنچه که فکر کنید، فروشگاه و مغازه دارد. فروشگاه‌های زنجیره‌ای، کتاب‌فروشی‌ها و بوتیک‌های فراوانی در اطراف خیابان اصلی این منطقه یعنی خیابان‌های Panzani و Cerretani قرار دارند که به موازات هم به بازارچه‌ی سن لورنزو می‌رسند.

راهنمای خرید در فلورانسخیابان Santa Croce

در این منطقه، غرفه‌های فروش چرم و محصولات چرمی قرار دارد که بسیار توریستی هستند. سعی کنید از این غرفه‌ها فاصله بگیرید. کافی است به خیابان‌های کوچک اطراف سر بزنید تا بوتیک‌های جذاب و مخفی و ارزان‌تر را پیدا کنید که زیورآلات زیبای دست‌ساز و انواع لباس می‌فروشد. در میدان Ciompi هم بازارچه‌های محلی و بازارهای عتیقه‌فروشی برپا می‌شود.

کارت‌های اعتباری و خودپردازها

بیشتر فروشگاه‌ها کارت‌های اعتباری مثل Visa و Mastercard می‌پذیرند ولی کارت‌های American Express زیاد مورد علاقه فروشگاه‌ها نیستند و معمولا آن را نمی‌پذیرند. بعضی از فروشگاه‌ها به خصوص فروشگاه‌های زنجیره‌ای، موقع پرداخت، از شما کارت شناسایی درخواست می‌کنند بنابراین پاسپورت یا سایر مدارک شناسایی خود را همراه داشته باشید.

دستگاه‌های خودپرداز در مناطق خرید شلوغ و توریستی به راحتی در دسترس قرار دارند در میدان‌های اصلی شهر پیدا می‌شوند. در این میدان‌ها، صرافی هم وجود دارد.

حراج در ایتالیا

ایتالیا سرزمین مد و برندهای مشهور است. همه‌ی دنیا، برندهای برتر دنیای مد را که ایتالیایی هستد به خوبی می‌شناسند. در ایتالیا اوت‌لت‌های فراوانی وجود دارد که در آنها می‌توانید محصولات برندهای برتر مد را البته از کالکشن‌های فصل قبل، با تخفیف‌های دائمی بخرید. ولی غیر از خرید کردن در اوت‌لت‌ها، روش‌های دیگری هم برای خرید ارزان‌تر در فلورانس وجود دارد.

راهنمای خرید در فلورانسدر ایتالیا، هر سال دو دوره حراج رسمی برگزار می‌شود
در ایتالیا دو دوره‌ی رسمی برگزاری حراج وجود دارد که فرصت مناسبی برای خرید کردن است.

در ایتالیا، هر سال دو دوره حراج رسمی برگزار می‌شود. یکی در تابستان و دیگری در زمستان. در این مدت، تقریبا همه‌ی فروشگاه‌ها برای مدت ۶ تا ۸ هفته، اجناس خود را حراج می‌کنند تا جا برای اجناس جدید و محصولات فصل، باز شود. البته هر منطقه‌ی تاریخ خاصی برای برگزاری این حراج دارد.

راه های ارتباطی با ما :

تلگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

اینستاگرام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی لاله گشت پارسه

تماس با لاله گشت پارسه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.